RSB-beker 2014/2015


Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

En hier is het schema te zien met het actuele verloop.

Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
19-10-2014
30-11-2014
1-2-2015
1-3-2015
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
21-11-2014
23-1-2015
20-2-2015
20-3-2015









Uitslagen eerste ronde

1) di 4 nov Shah Mata 1902 - Charlois Europoort 1946 ½ - 3½
2) vr 14 nov SO Rotterdam 1968 - 3-Torens 1872 2½ - 1½
3) vr 7 nov Het Houten Paard 1704 - Zwijndrecht 1797 ½ - 3½
4) ma 17 nov Krimpen a/d IJssel 1875 - Papendrecht/Alblasserdam 1793 2½ - 1½
5) ma 3 nov Messemaker 1847 2045 - Rokado 2074 1 - 3
6) ma 10 nov HZP Schiedam 1998 - Fianchetto 1934 2½ - 1½
7) di 11 nov Nieuwerkerk a/d IJssel 1877 - Onésimus 1906 2 - 2 (%)
8) za 1 nov Spijkenisse 1929 - W.S.V. 1815 3½ - ½
9) vr 14 nov Barendrecht/IJsselmonde 1924 - Hoeksche Waard 1566 3½ - ½ (*)
10) do 23 okt Ridderkerk 1695 - Erasmus 1981 0 - 4
11) di 18 nov Hendrik Ido Ambacht 1683 - De IJssel 1839 1½ - 2½
12) di 4 nov Dordrecht 1886 - RSR Ivoren Toren 1882 2 - 2 (#)
13) do 13 nov Sliedrecht 1938 - De Pionier 1877 3½ - ½
14) vr 7 nov Overschie 1834 - Maassluis 1703 3 - 1
15) vr 21 nov Moerkapelle 1976 - SOF/DZP 1859 3 - 1

















NB Omdat het totaal aantal opgegeven teams 31 bedraagt en er één team moest worden vrijgeloot, is deze vrijplaats automatisch toegevallen aan bekerwinnaar 2013/2014 C.S.V. (zie RSB-bekerreglement artikel 6 lid 3).

(*) werd gespeeld in het clublokaal van IJsselmonde
(#) Dordrecht door na snelschaak (3-1)
(%) Nieuwerkerk a/d IJssel door na snelschaak (3-1)

Individuele uitslagen 1e ronde


Uitslagen tweede ronde

16) vr 16 jan C.S.V. 2134 - Moerkapelle 1976 3 - 1
17) di 6 jan Nieuwerkerk a/d IJssel 1877 - Spijkenisse 1929 1 - 3
18) vr 9 jan Zwijndrecht 1804 - Dordrecht 1886 0 - 4
19) ma 15 dec De IJssel 1867 - Krimpen a/d IJssel 1878 ½ - 3½
20) vr 16 jan Charlois Europoort 1966 - Overschie 1869 1½ - 2½
21) ma 19 jan HZP Schiedam 2037 - Barendrecht/IJsselmonde 1949 2½ - 1½
22) vr 9 jan SO Rotterdam 1982 - Sliedrecht 1914 2½ - 1½
23) ma 1 dec Erasmus 1961 - Rokado 2079 1 - 3










Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen kwartfinale

24) vr 13 feb Spijkenisse 1883 - C.S.V. 2134 2 - 2 (*)
25) ma 16 feb Krimpen a/d IJssel 1789 - Dordrecht 1886 2½ - 1½
26) vr 13 feb Overschie 1869 - HZP Schiedam 2046 1 - 3
27) vr 6 feb Rokado 2026 - SO Rotterdam 1956 3 - 1






(*) C.S.V. door na snelschaak (1-3)

Individuele uitslagen kwartfinale


Uitslagen halve finale

28) vr 6 mrt C.S.V. 2134 - Krimpen a/d IJssel 1849 3 - 1
29) vr 13 mrt Rokado 2079 - HZP Schiedam 2046 3 - 1




Individuele uitslagen halve finale


Uitslag finale

30) vr 10 apr C.S.V. 2134 - Rokado 2079 3½ - ½



Individuele uitslagen finale

De bekerfinale werd gespeeld bij SO Rotterdam.