RSB-competitie 2014/2015: Klasse 1A
   Klasse 1A             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Sliedrecht 2          7  11 35 x  5  5 4  5  4  4  8  kampioen
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  11 32 3  x  5  5 4  4 5  5
3. HZP Schiedam 1        7  9  31  2 3  x  4  5 4 4 7
4. Barendr/IJ'monde 1    7  8  31  4  2 4  x  7  4 3 5
5. Spijkenisse 3         7  7  26  3  4  2 1  x  5  5  5
6. Dordrecht 2           7  5  29  4  3 3 3 3  x  6 5
7. SOF/DZP 1             7  5  26  4  3  3 4 3  1 x  6 degradeert
8. SO Rotterdam 3        7  0  13  0  2 1  2 2 3  1 x  degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 29 sep Barendr/IJ'monde 1    1888 - HZP Schiedam 1        1918 4  - 4
di 30 sep Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1843 - SO Rotterdam 3        1684 5 - 2
wo 01 okt SOF/DZP 1             1840 - Dordrecht 2           1839 1 - 6
vr 03 okt Spijkenisse 3         1756 - Sliedrecht 2          1882 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 27 okt HZP Schiedam 1        1903 - Spijkenisse 3         1776 5 - 2
di 28 okt Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1848 - SOF/DZP 1             1809 5  - 3
di 28 okt Dordrecht 2           1801 - Barendr/IJ'monde 1    1864 3 - 4
vr 31 okt SO Rotterdam 3        1693 - Sliedrecht 2          1894 0  - 8

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 17 nov Barendr/IJ'monde 1    1864 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1854 2 - 5
wo 19 nov SOF/DZP 1             1840 - SO Rotterdam 3        1649 6 - 1
do 20 nov Sliedrecht 2          1894 - HZP Schiedam 1        1922 5 - 2
vr 21 nov Spijkenisse 3         1762 - Dordrecht 2           1839 5  - 3

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 09 dec Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1854 - Spijkenisse 3         1770 4  - 4
di 16 dec Dordrecht 2           1867 - Sliedrecht 2          1894 4  - 4
wo 17 dec SOF/DZP 1             1840 - Barendr/IJ'monde 1    1826 4 - 3
vr 19 dec SO Rotterdam 3        1669 - HZP Schiedam 1        1950 1  - 7

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 02 feb Barendr/IJ'monde 1    1864 - SO Rotterdam 3        1710 5 - 2
ma 02 feb HZP Schiedam 1        1956 - Dordrecht 2           1853 4 - 3
do 12 mrt Sliedrecht 2          1894 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1859 5  - 3    (*)
vr 06 feb Spijkenisse 3         1724 - SOF/DZP 1             1840 5  - 3

 (*) Wedstrijd is uitgesteld. De nieuwe speeldatum is in overleg vastgesteld op 12 mrt.

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 02 mrt Barendr/IJ'monde 1    1864 - Spijkenisse 3         1735 7  - 1
di 03 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1854 - HZP Schiedam 1        1869 5  - 3
wo 04 mrt SOF/DZP 1             1825 - Sliedrecht 2          1841 4  - 4
vr 06 mrt SO Rotterdam 3        1715 - Dordrecht 2           1842 3  - 5

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 23 mrt HZP Schiedam 1        1854 - SOF/DZP 1             1840 4 - 3
di 24 mrt Dordrecht 2           1842 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1844 3 - 4
do 26 mrt Sliedrecht 2          1894 - Barendr/IJ'monde 1    1834 4  - 4
vr 27 mrt Spijkenisse 3         1724 - SO Rotterdam 3        1664 5 - 2

Individuele uitslagen 7e ronde