RSB-competitie 2014/2015: Klasse 3B
   Klasse 3B           N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Erasmus 3           7  12 38  x  4˝ 3˝ 7˝ 6  5  6˝ 5  Kampioen
2. De Penning 1        7  11 35˝ 3˝ x  4  6  5˝ 6  5  5˝ Promotie
3. Onésimus 2          7  10 35˝ 4˝ 4  x  3  6  6˝ 4  7˝
4. De Pionier 2        7  8  25˝ ˝  2  5  x  5  2˝ 5˝ 5
5. Fianchetto 4        7  6  26˝ 2  2˝ 2  3  x  5˝ 5  6˝
6. Barendr/IJ'monde 3  7  5  23˝ 3  2  1˝ 5˝ 2˝ x  4  5
7. CSV 3               7  4  25  1˝ 3  4  2˝ 3  4  x  7  degradeert
8. Papendrecht/Albl. 2 7  0  14˝ 3  2˝ ˝  3  1˝ 3  1  x  degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 29 sep Erasmus 3           1621 - CSV 3               1461 6˝ - 1˝
di 30 sep Papendrecht/Albl. 2 1345 - De Penning 1        1604 2˝ - 5˝
do 02 okt De Pionier 2        1494 - Onésimus 2          1667 5  - 3
do 02 okt Fianchetto 4        1538 - Barendr/IJ'monde 3  1445 5˝ - 2˝

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 27 okt Barendr/IJ'monde 3  1518 - Papendrecht/Albl. 2 1391 5  - 3
wo 29 okt De Penning 1        1633 - Erasmus 3           1622 3˝ - 4˝
do 30 okt De Pionier 2        1463 - Fianchetto 4        1538 5  - 3
do 30 okt Onésimus 2          1645 - CSV 3               1496 4  - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 17 nov Erasmus 3           1651 - Barendr/IJ'monde 3  1518 5  - 3
di 18 nov Papendrecht/Albl. 2 1409 - De Pionier 2        1463 3  - 5
do 20 nov Fianchetto 4        1527 - Onésimus 2          1658 2  - 6
vr 21 nov CSV 3               1494 - De Penning 1        1642 3  - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 15 dec Barendr/IJ'monde 3  1514 - CSV 3               1490 4  - 4
do 18 dec De Pionier 2        1494 - Erasmus 3           1651 ˝  - 7˝
do 18 dec Fianchetto 4        1538 - Papendrecht/Albl. 2 1456 6˝ - 1˝
do 18 dec Onésimus 2          1678 - De Penning 1        1605 4  - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 02 feb Erasmus 3           1651 - Fianchetto 4        1545 6  - 2
di 03 feb Papendrecht/Albl. 2 1267 - Onésimus 2          1659 ˝  - 7˝
wo 04 feb De Penning 1        1643 - Barendr/IJ'monde 3  1518 6  - 2
vr 06 feb CSV 3               1494 - De Pionier 2        1494 2˝ - 5˝

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
di 03 mrt Papendrecht/Albl. 2 1449 - Erasmus 3           1622 3  - 5
do 05 mrt De Pionier 2        1483 - De Penning 1        1617 2  - 6
do 05 mrt Fianchetto 4        1538 - CSV 3               1472 5  - 3
vr 06 mrt Onésimus 2          1658 - Barendr/IJ'monde 3  1491 6˝ - 1˝

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 23 mrt Erasmus 3           1651 - Onésimus 2          1671 3˝ - 4˝
ma 23 mrt Barendr/IJ'monde 3  1568 - De Pionier 2        1494 5˝ - 2˝
wo 25 mrt De Penning 1        1657 - Fianchetto 4        1545 5˝ - 2˝
vr 27 mrt CSV 3               1494 - Papendrecht/Albl. 2 1275 7  - 1

Individuele uitslagen 7e ronde