RSB-competitie 2014/2015: Klasse 3C
   Klasse 3C            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Spijkenisse 4        7  12 37 x  3  6 6  5  5  5 6 Kampioen
2. Barendr/IJ'monde 2   7  12 35  5  x  4 4 6  3 6  5 Promotie
3. Hoeksche Waard 1     7  10 31  1 3 x  5  5  5  5  6
4. Charlois Europoort 6 7  8  28 2  3 3  x  4 6  4 5
5. Fianchetto 3         7  5  27  3  2  3  3 x  5 4  6
6. Messemaker 1847 4    7  4  23 3  4 3  2  2 x  3  5
7. SOF/DZP 2            7  3  22  2 2  3  3 4  5  x  2  degradeert
8. Zwijndrecht 2        7  2  19 1 2 2  3  2  2 6  x  degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
do 09 okt Hoeksche Waard 1     1671 - Barendr/IJ'monde 2   1670 3 - 4
vr 10 okt Zwijndrecht 2        1516 - Fianchetto 3         1573 2  - 6
vr 10 okt Spijkenisse 4        1693 - Charlois Europoort 6 1598 6  - 2
vr 10 okt Messemaker 1847 4    1358 - SOF/DZP 2            1592 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
wo 05 nov SOF/DZP 2            1579 - Hoeksche Waard 1     1604 3  - 5
do 06 nov Fianchetto 3         1581 - Barendr/IJ'monde 2   1670 2  - 6
vr 07 nov Zwijndrecht 2        1548 - Spijkenisse 4        1652 1 - 6
vr 07 nov Charlois Europoort 6 1546 - Messemaker 1847 4    1287 6  - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
do 27 nov Hoeksche Waard 1     1693 - Charlois Europoort 6 1538 5  - 3
vr 28 nov Spijkenisse 4        1693 - Fianchetto 3         1575 5  - 3
vr 28 nov Messemaker 1847 4    1358 - Zwijndrecht 2        1519 5 - 2
vr 28 nov Barendr/IJ'monde 2   1670 - SOF/DZP 2            1601 6  - 2

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
do 08 jan Fianchetto 3         1575 - SOF/DZP 2            1572 4  - 4
vr 09 jan Zwijndrecht 2        1478 - Hoeksche Waard 1     1637 2  - 6
vr 09 jan Spijkenisse 4        1671 - Messemaker 1847 4    1278 5  - 3
vr 09 jan Charlois Europoort 6 1561 - Barendr/IJ'monde 2   1679 3 - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
wo 11 feb SOF/DZP 2            1572 - Charlois Europoort 6 1587 3 - 4
do 12 feb Hoeksche Waard 1     1667 - Spijkenisse 4        1693 1 - 6
vr 13 feb Messemaker 1847 4    1406 - Fianchetto 3         1567 2 - 5
vr 13 feb Barendr/IJ'monde 2   1675 - Zwijndrecht 2        1459 5 - 2

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
do 12 mrt Fianchetto 3         1599 - Charlois Europoort 6 1567 3 - 4
vr 13 mrt Zwijndrecht 2        1494 - SOF/DZP 2            1581 6  - 2
vr 13 mrt Spijkenisse 4        1693 - Barendr/IJ'monde 2   1675 3  - 5
vr 13 mrt Messemaker 1847 4    1369 - Hoeksche Waard 1     1613 3  - 5

Individuele uitslagen 6e ronde
   
          Ronde: 7
wo 15 apr SOF/DZP 2            1597 - Spijkenisse 4        1693 2 - 5
do 16 apr Hoeksche Waard 1     1664 - Fianchetto 3         1588 5  - 3
vr 17 apr Barendr/IJ'monde 2   1679 - Messemaker 1847 4    1334 3 - 4
vr 17 apr Charlois Europoort 6 1568 - Zwijndrecht 2        1459 5  - 3

Individuele uitslagen 7e ronde