RSB-competitie 2014/2015: Klasse 4A
   Klasse 4A            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7
1. Sliedrecht 4         6  10 31 x  5  7 4  4  4 6 Kampioen
2. Messemaker 1847 5    6  9  30  3  x  5 5  7  5 4  promotie
3. SOF/DZP 3            6  7  22    2 x  4  4 6  4 promotie
4. Barendr/IJ'monde 4   6  6  24 4  3  4  x  4  5 4
5. Krimpen a/d IJssel 5 6  4  22  4  1  3 4  x  3 6
6. Spijkenisse 6        6  4  20 3 2 2  2 4 x  5
7. Dordrecht 5          6  2  17 1 4  3 4  2  2 x

Statistieken per speler na de laatse ronde

          Ronde: 1
ma 22 sep SOF/DZP 3            1404 - Dordrecht 5          1415 4 - 3
ma 22 sep Barendr/IJ'monde 4   1356 - Messemaker 1847 5    1512 3  - 5
vr 26 sep Spijkenisse 6        1361 - Sliedrecht 4         1344 3 - 4
          Krimpen a/d IJssel 5 vrij

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 13 okt Krimpen a/d IJssel 5 1442 - Spijkenisse 6        1381 3 - 4
di 14 okt Dordrecht 5          1399 - Barendr/IJ'monde 4   1344 4  - 4
do 16 okt Sliedrecht 4         1411 - SOF/DZP 3            1429 7 - 
          Messemaker 1847 5 vrij

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 10 nov SOF/DZP 3            1416 - Krimpen a/d IJssel 5 1419 4 - 3
ma 10 nov Barendr/IJ'monde 4   1356 - Sliedrecht 4         1386 4  - 4
ma 10 nov Messemaker 1847 5    1508 - Dordrecht 5          1386 4  - 4
          Spijkenisse 6 vrij

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 08 dec Krimpen a/d IJssel 5 1418 - Barendr/IJ'monde 4   1361 4  - 4
do 11 dec Sliedrecht 4         1377 - Messemaker 1847 5    1509 5  - 3
vr 12 dec Spijkenisse 6        1371 - SOF/DZP 3            1414 2  - 6
          Dordrecht 5 vrij

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 26 jan Barendr/IJ'monde 4   1356 - Spijkenisse 6        1371 5 - 2
ma 26 jan Messemaker 1847 5    1512 - Krimpen a/d IJssel 5 1402 7  - 1
di 27 jan Dordrecht 5          1367 - Sliedrecht 4         1411 1 - 6
          SOF/DZP 3 vrij

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 16 feb Krimpen a/d IJssel 5 1418 - Dordrecht 5          1366 6  - 2
ma 16 feb SOF/DZP 3            1416 - Barendr/IJ'monde 4   1356 4  - 4
vr 20 feb Spijkenisse 6        1410 - Messemaker 1847 5    1573 2 - 5
          Sliedrecht 4 vrij

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 16 mrt Messemaker 1847 5    1508 - SOF/DZP 3            1401 5 - 2
di 17 mrt Dordrecht 5          1406 - Spijkenisse 6        1406 2 - 5
do 19 mrt Sliedrecht 4         1379 - Krimpen a/d IJssel 5 1426 4  - 4
          Barendr/IJ'monde 4 vrij

Individuele uitslagen 7e ronde