RSB-beker 2015/2016

Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

En hier is het schema te zien met het actuele verloop.

Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
18-10-2015
29-11-2015
31-1-2016
28-2-2016
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
20-11-2015
22-1-2016
19-2-2016
18-3-2016









Uitslagen eerste ronde

1) vr 6 nov Moerkapelle 1961 - Shah Mata 1900 1˝ - 2˝
2) di 17 nov PASCAL 1893 - Messemaker 1847 1975 ˝ - 3˝
3) do 8 okt De Pionier 1852 - Zwijndrecht 1804 1 - 3
4) ma 26 okt Maassluis 1730 - SOF/DZP 1768 2 - 2 (#)
5) vr 6 nov Spijkenisse 1954 - Erasmus 1974 4 - 0
6) do 5 nov W.S.V. 1768 - 3-Torens 4 - 0 R (&)
7) vr 23 okt Overschie 1876 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1892 1 - 3
8) di 20 okt Hendrik-Ido-Ambacht 1736 - Barendrecht/IJsselmonde 1879 ˝ - 3˝
9) vr 20 nov Charlois Europoort 1958 - RSR Ivoren Toren 1880 1˝ - 2˝
10) wo 7 okt De Penning 1620 - Ridderkerk 1559 1˝ - 2˝
11) vr 16 okt SO Rotterdam 1925 - De IJssel 1890 2 - 2 (*)
12) do 29 okt Sliedrecht 1859 - Dordrecht 1909 1 - 3
13) ma 19 okt HZP Schiedam 2028 - Fianchetto 1894 2 - 2 (%)
14) do 12 nov Onésimus 1799 - Het Houten Paard 1630 3˝ - ˝
















Bekerhouder C.S.V. en Krimpen a/d IJssel zijn in de eerste ronde vrijgeloot.

(*) Snelschaak eindigde ook in 2-2. De IJssel door vanwege afvallen 4e bord reguliere wedstrijd.
(%) HZP Schiedam door na snelschaak (3-1).
(#) Maassluis door na snelschaak (3˝-˝).
(&) 3-Torens is niet opgekomen.

Individuele uitslagen 1e ronde


Uitslagen tweede ronde

15) vr 15 jan C.S.V. 1786 - Onésimus 1799 2˝ - 1˝
16) di 19 jan Nieuwerkerk a/d IJssel 1907 - W.S.V. 1675 3˝ - ˝
17) ma 4 jan De IJssel 1890 - Messemaker 1847 2004 ˝ - 3˝
18) do 21 jan Ridderkerk 1512 - Zwijndrecht 1824 0 - 4
19) ma 4 jan Krimpen a/d IJssel 1870 - HZP Schiedam 1929 2 - 2 (*)
20) vr 11 dec Barendrecht/IJsselmonde 1939 - Spijkenisse 1929 1 - 3
21) di 8 dec Dordrecht 1891 - Shah Mata 1900 1˝ - 2˝
22) vr 22 jan RSR Ivoren Toren 1880 - Maassluis 1708 3˝ - ˝










(*) HZP Schiedam door na snelschaak (1-3).

Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen kwartfinale

23) di 2 feb Nieuwerkerk a/d IJssel 1907 - C.S.V. 1786 1 - 3
24) vr 19 feb Zwijndrecht 1982 - Messemaker 1847 2015 1˝ - 2˝
25) vr 19 feb Spijkenisse 2017 - HZP Schiedam 2018 2 - 2 (*)
26) di 16 feb Shah Mata 1872 - RSR Ivoren Toren 1908 2˝ - 1˝






(*) HZP Schiedam door na snelschaak (1-3).

Individuele uitslagen kwartfinale


Uitslagen halve finale

27) ma 14 mrt Messemaker 1847 2015 - C.S.V. 1786 3 - 1
28) ma 14 mrt HZP Schiedam 1919 - Shah Mata 1900 2 - 2 (*)




(*) HZP Schiedam door na snelschaak (3-1).

Individuele uitslagen halve finale


Uitslag finale

29) do 28 apr Messemaker 1847 1975 - HZP Schiedam 2040 2˝ - 1˝



Individuele uitslagen finale

De finale werd gespeeld bij SV Onésimus.