Individuele uitslagen RSB-beker 2015/2016

Ronde 1
   De Penning                1620 - Ridderkerk                1559 1˝ - 2˝
1. Luuk Gloudemans         z 1737 - Bas Kuijper             w 1742 0  - 1
2. Arie van Kooten         w 1622 - Jelle van den Berg      z 1516 1  - 0
3. Marcel Bavelaar         z 1489 - Bas Weber               w 1472 0  - 1
4. Ruud Pereira            w 1631 - Rishie Jokhoe           z 1505 ˝  - ˝

   De Pionier                1852 - Zwijndrecht               1804 1  - 3
1. Ernstjan Pluim Mentz    w 2106 - Roland van Keeken       z 1963 0  - 1
2. Jan van Huizen          z 1759 - Martijn Vos             w 1866 ˝  - ˝
3. Jan van Dam             w 1767 - Kees van 't Hoff        z 1801 0  - 1
4. Ad van der Ree          z 1778 - Teus Sr Slotboom        w 1587 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   SO Rotterdam              1925 - De IJssel                 1890 2  - 2     2  - 2
1. Marc Schroeder          z 1942 - Leon Jacobse            w 1894 0  - 1     0  - 1
2. Marius Strijdhorst      w 1831 - Pim te Lintelo          z 1906 0  - 1     0  - 1
3. Frans Vreugdenhil       z 1844 - Frank Visser            w 1903 1  - 0     1  - 0
4. Henk van der Velde      w 2084 - Hans Lodeweges          z 1857 1  - 0     1  - 0

                                                                            Snelschaak
   HZP Schiedam              2028 - Fianchetto                1894 2  - 2     3  - 1
1. John van Baarle         w 2200 - Bart Voogt              z 1958 1  - 0     1  - 0
2. Oleksii Kapitonenko     z 2099 - Martin van der Hidde    w 1913 0  - 1     1  - 0
3. David van der Mast      w 1950 - Jos Kruidenier          z 1879 0  - 1     0  - 1
4. Daniël van Loenen       z 1862 - Rene Mersch             w 1825 1  - 0     1  - 0

   HI Ambacht                1736 - Barendr/IJ'monde          1879 ˝  - 3˝
1. Xander van Doorn        z 1819 - Steef Bergakker         w 1909 0  - 1
2. Johan Kleinbloesem      w 1733 - Iroy Ockeloen           z 1906 0  - 1
3. Frank van Manen         z 1710 - Robbert Meijer          w 1870 0  - 1
4. Frank Plomp             w 1682 - Tjerk-Peter de Bruijn   z 1832 ˝  - ˝

   Overschie                 1876 - Nieuwerkerk a/d IJ.       1892 1  - 3
1. Han Smit                z 1928 - Leon Willemen           w 2010 0  - 1
2. Arnout van Kempen       w 1859 - Rob Hoogland            z 1889 ˝  - ˝
3. Jeroen van der Meer     z 1886 - Edo Pouwelse            w 1881 0  - 1
4. Aad Everwijn            w 1831 - Hans Ranft              z 1787 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   Maassluis                 1730 - SOF/DZP                   1768 2  - 2     3˝ - ˝
1. Marcel Bergen           z 1899 - Jan van Genderen        w 1915 ˝  - ˝     1  - 0
2. Gert Dijkstra           w 1812 - Johan Dupree            z 1811 0  - 1     ˝  - ˝
3. Michael Kroes           z 1697 - Marcel de Ruiter        w 1809 1  - 0     1  - 0
4. Peter van Soest         w 1513 - Remon Huysmans          z 1538 ˝  - ˝     1  - 0

   Sliedrecht                1859 - Dordrecht                 1909 1  - 3
1. Adrian Mensing          z 1780 - Piet Pluymert           w 2002 0  - 1
2. Jorik Klein             w 1797 - Ton Slagboom            z 1896 ˝  - ˝
3. Teunis den Rooijen      z 1938 - Marcel Pluymert         w 1882 0  - 1
4. Kees Wessels            w 1922 - Ben Sitton              z 1855 ˝  - ˝

   WSV                       1768 - 3-Torens                       4  - 0 Regl.
1. Wim Mulder                1768 - NO                             1  - 0 Regl.
2. Eduard Philipse           1766 - NO                             1  - 0 Regl.
3. Hans van Woudenberg       1799 - NO                             1  - 0 Regl.
4. Peter de Louw             1738 - NO                             1  - 0 Regl.

   Moerkapelle               1961 - Shah Mata                 1900 1˝ - 2˝
1. Gerard van Ommeren      z 2028 - Bram Steijn             w 1981 ˝  - ˝
2. Wouter Vroegindeweij    w 1930 - John Onderdelinden      z 1861 ˝  - ˝
3. Hugo van Elteren        z 1929 - René de Lange           w 1939 ˝  - ˝
4. Jesse van Elteren       w 1958 - Theo van der Sluis      z 1820 0  - 1

   Spijkenisse               1954 - Erasmus                   1974 4  - 0
1. Selman Ercan            z 1977 - Andrzej Pietrow         w 2014 1  - 0
2. Fabian van Buuren       w 1930 - Frank van Zutphen       z 1999 1  - 0
3. Joey Brokaar            z 1923 - Wim Posthumus           w 1933 1  - 0
4. Wilmar Meijer           w 1986 - Leo Verhoeven           z 1948 1  - 0

   Onésimus                  1799 - Het Houten Paard          1630 3˝ - ˝
1. Marcel Tillemans        z 1794 - Kees Schrijvers         w 1575 ˝  - ˝
2. Wijnand Rijnders        w 1879 - Ruud Bosch              z 1849 1  - 0
3. Martin Rensen           z 1751 - Marco Beije             w 1514 1  - 0
4. Clement van Eijsden     w 1772 - Arie Langendoen         z 1581 1  - 0

   PASCAL                    1893 - Messemaker 1847           1975 ˝  - 3˝
1. Peter Kuijpers          z 2093 - Arjan van der Leij      w 2009 0  - 1
2. Teus Dekker             w 1989 - Arjan Hennink           z 1995 ˝  - ˝
3. Meinte Smink            z 1900 - Frans Bottenberg        w 1947 0  - 1
4. Koert Timmerman         w 1591 - Kees Brinkers           z 1950 0  - 1

   Charlois Europoort        1958 - RSR Ivoren Toren          1880 1˝ - 2˝
1. Peter Kemner            w 2082 - Herman Keetbaas         z 1916 0  - 1
2. Marcel den Bleker       z 1976 - Leo de Jager            w 1850 ˝  - ˝
3. Ton Dulk                w 1917 - Michael Fung            z 1912 ˝  - ˝
4. Albert Kamman           z 1857 - Arend Bongers           w 1841 ˝  - ˝


Ronde 2
   Dordrecht                 1891 - Shah Mata                 1900 1˝ - 2˝
1. Piet Pluymert           z 2002 - Bram Steijn             w 1981 1  - 0
2. Marcel Pluymert         w 1882 - John Onderdelinden      z 1861 0  - 1
3. Ben Sitton              z 1855 - René de Lange           w 1939 0  - 1
4. Victor Koppelaar        w 1826 - Theo van der Sluis      z 1820 ˝  - ˝

   Barendr/IJ'monde          1939 - Spijkenisse               1929 1  - 3
1. Feike Liefrink          w 2071 - Selman Ercan            z 1977 1  - 0
2. Steef Bergakker         z 1909 - Fabian van Buuren       w 1930 0  - 1
3. Iroy Ockeloen           w 1906 - Wilmar Meijer           z 1986 0  - 1
4. Robbert Meijer          z 1870 - Ivan Deceuninck         w 1824 0  - 1

                                                                            Snelschaak
   Krimpen a/d IJssel        1870 - HZP Schiedam              1929 2  - 2     1  - 3
1. Michel van Cappellen    z 1759 - Oleksii Kapitonenko     w 2099 0  - 1     0  - 1
2. Gosse Romkes            w 2026 - David van der Mast      z 1950 ˝  - ˝     1  - 0
3. Jan Sluiter             z 1897 - Daniël van Loenen       w 1862 ˝  - ˝     0  - 1
4. Hans van Nieuwenhuizen  w 1800 - Theo van Zessen         z 1804 1  - 0     0  - 1

   De IJssel                 1890 - Messemaker 1847           2004 ˝  - 3˝
1. Pim te Lintelo          z 1906 - Erich Karstan           w 2058 0  - 1
2. Leon Jacobse            w 1894 - Arjan van der Leij      z 2009 ˝  - ˝
3. Frank Visser            z 1903 - Eduard van Dijk         w 1998 0  - 1
4. Hans Lodeweges          w 1857 - Kees Brinkers           z 1950 0  - 1

   CSV                       1786 - Onésimus                  1799 2˝ - 1˝
1. Jaap Rusch              w 1921 - Marcel Tillemans        z 1794 1  - 0
2. Arjan Terlouw           z 1849 - Wijnand Rijnders        w 1879 ˝  - ˝
3. Thomas Herrewijn        w 1664 - Clement van Eijsden     z 1772 0  - 1
4. Jan ten Brinke          z 1712 - Martin Rensen           w 1751 1  - 0

   Nieuwerkerk a/d IJ.       1907 - WSV                       1675 3˝ - ˝
1. Leon Willemen           z 2010 - Ronald Dannis           w 1849 1  - 0
2. Rob Hoogland            w 1889 - Hans van Woudenberg     z 1799 ˝  - ˝
3. Edo Pouwelse            z 1881 - Albert Prins            w 1514 1  - 0
4. Richard Zyleman         w 1849 - Luit Bloem              z 1538 1  - 0

   Ridderkerk                1512 - Zwijndrecht               1824 0  - 4
1. Bas Kuijper             w 1742 - Roland van Keeken       z 1963 0  - 1
2. Jelle van den Berg      z 1516 - Martijn Vos             w 1866 0  - 1
3. Bas Weber               w 1472 - Kees van 't Hoff        z 1801 0  - 1
4. Lex van der Linden      z 1318 - Robert Goedegebuur      w 1665 0  - 1

   RSR Ivoren Toren          1880 - Maassluis                 1708 3˝ - ˝
1. Herman Keetbaas         w 1916 - Marcel Bergen           z 1899 1  - 0
2. Leo de Jager            z 1850 - Paul Blok               w 1462 1  - 0
3. Michael Fung            w 1912 - Michael Kroes           z 1697 1  - 0
4. Arend Bongers           z 1841 - Menno Poot              w 1772 ˝  - ˝


Kwartfinale
   Nieuwerkerk a/d IJ.       1907 - CSV                       1786 1  - 3
1. Leon Willemen           z 2010 - Jaap Rusch              w 1921 0  - 1
2. Rob Hoogland            w 1889 - Arjan Terlouw           z 1849 0  - 1
3. Edo Pouwelse            z 1881 - Thomas Herrewijn        w 1664 1  - 0
4. Richard Zyleman         w 1849 - Jan ten Brinke          z 1712 0  - 1

   Shah Mata                 1872 - RSR Ivoren Toren          1908 2˝ - 1˝
1. Theo van der Sluis      z 1820 - Herman Keetbaas         w 1916 1  - 0
2. René de Lange           w 1939 - Leo de Jager            z 1850 ˝  - ˝
3. David Mesman            z 1868 - Michael Fung            w 1912 0  - 1
4. John Onderdelinden      w 1861 - Alek Dabrowski          z 1956 1  - 0

   Zwijndrecht               1982 - Messemaker 1847           2015 1˝ - 2˝
1. Adel Omearat            z 2298 - Erich Karstan           w 2058 1  - 0
2. Roland van Keeken       w 1963 - Arjan van der Leij      z 2009 0  - 1
3. Martijn Vos             z 1866 - Eduard van Dijk         w 1998 0  - 1
4. Kees van 't Hoff        w 1801 - Arjan Hennink           z 1995 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   Spijkenisse               2017 - HZP Schiedam              2018 2  - 2     1  - 3
1. Desiree Hamelink        w 2183 - John van Baarle         z 2200 1  - 0     0  - 1
2. Selman Ercan            z 1977 - Oleksii Kapitonenko     w 2099 0  - 1     0  - 1
3. Wilmar Meijer           w 1986 - Aad Juijn               z 1911 ˝  - ˝     0  - 1
4. Joey Brokaar            z 1923 - Daniël van Loenen       w 1862 ˝  - ˝     1  - 0


Halve finale
                                                                            Snelschaak
   HZP Schiedam              1919 - Shah Mata                 1900 2  - 2     3  - 1
1. Oleksii Kapitonenko     z 2099 - Bram Steijn             w 1981 0  - 1     0  - 1
2. Aad Juijn               w 1911 - René de Lange           z 1939 1  - 0     1  - 0
3. Daniël van Loenen       z 1862 - John Onderdelinden      w 1861 1  - 0     1  - 0
4. Theo van Zessen         w 1804 - Theo van der Sluis      z 1820 0  - 1     1  - 0

   Messemaker 1847           2015 - CSV                       1786 3  - 1
1. Erich Karstan           z 2058 - Jaap Rusch              w 1921 1  - 0
2. Arjan van der Leij      w 2009 - Arjan Terlouw           z 1849 1  - 0
3. Eduard van Dijk         z 1998 - Thomas Herrewijn        w 1664 0  - 1
4. Arjan Hennink           w 1995 - Jan ten Brinke          z 1712 1  - 0


Finale
   Messemaker 1847           1975 - HZP Schiedam              2040 2˝ - 1˝
1. Remco Hylkema           z 1948 - John van Baarle         w 2200 1  - 0
2. Arjan van der Leij      w 2009 - Oleksii Kapitonenko     z 2099 0  - 1
3. Frans Bottenberg        z 1947 - David van der Mast      w 1950 ˝  - ˝
4. Arjan Hennink           w 1995 - Aad Juijn               z 1911 1  - 0