RSB-competitie 2015/2016: Klasse 1B

   Klasse 1B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. SO Rotterdam 2       7  11 32  x  5  4  4 4  4 6  4  Kampioen
2. Dordrecht 2          7  10 32  3  x  3 5  4 5  5  6
3. Krimpen a/d IJssel 2 7  9  32 4  4 x  5 3 3 5 6
4. Barendr/IJ'monde 1   7  8  34  3 3  2 x  4 6  7 7
5. Shah Mata 1          7  8  31 4  3 4 3 x  4  6  6
6. PASCAL 1             7  5  25 3 3  4 2  4  x  3  5
7. Sliedrecht 3         7  3  19  2  3  2   2  5  x  4  degradeert
8. CSV 2                7  2  17 4  2  2  1  2  2 4  x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 1B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 05 okt Krimpen a/d IJssel 2  1880 - SO Rotterdam 2        1880 4  - 4
di 06 okt PASCAL 1              1882 - Barendr/IJ'monde 1    1884 2  - 6
di 06 okt Dordrecht 2           1864 - Sliedrecht 3          1738 5  - 3
vr 09 okt CSV 2                 1772 - Shah Mata 1           1886 2  - 6

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 03 nov Shah Mata 1           1887 - Sliedrecht 3          1738 6  - 2
vr 06 nov CSV 2                 1769 - Krimpen a/d IJssel 2  1873 2  - 6
vr 06 nov Barendr/IJ'monde 1    1884 - Dordrecht 2           1864 3  - 5
vr 06 nov SO Rotterdam 2        1869 - PASCAL 1              1832 4 - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 23 nov Krimpen a/d IJssel 2  1865 - Shah Mata 1           1886 3 - 4
di 24 nov PASCAL 1              1856 - CSV 2                 1765 5 - 2
di 24 nov Dordrecht 2           1876 - SO Rotterdam 2        1877 3  - 5
do 26 nov Sliedrecht 3          1738 - Barendr/IJ'monde 1    1862   - 7

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 14 dec Krimpen a/d IJssel 2  1873 - PASCAL 1              1843 3 - 4
di 15 dec Shah Mata 1           1886 - Barendr/IJ'monde 1    1867 3 - 4
vr 18 dec CSV 2                 1768 - Dordrecht 2           1867 2  - 6
vr 18 dec SO Rotterdam 2        1858 - Sliedrecht 3          1633 6  - 2

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 02 feb PASCAL 1              1867 - Shah Mata 1           1887 4  - 4
di 02 feb Dordrecht 2           1880 - Krimpen a/d IJssel 2  1858 3 - 4
do 04 feb Sliedrecht 3          1738 - CSV 2                 1769 4  - 4
vr 05 feb Barendr/IJ'monde 1    1884 - SO Rotterdam 2        1844 3 - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 29 feb Krimpen a/d IJssel 2  1873 - Sliedrecht 3          1738 5 - 2
di 01 mrt PASCAL 1              1821 - Dordrecht 2           1864 3  - 5
di 01 mrt Shah Mata 1           1868 - SO Rotterdam 2        1933 4  - 4
vr 04 mrt CSV 2                 1773 - Barendr/IJ'monde 1    1884 1  - 7

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 05 apr Dordrecht 2           1871 - Shah Mata 1           1858 4 - 3
do 07 apr Sliedrecht 3          1714 - PASCAL 1              1758 5  - 3
vr 08 apr Barendr/IJ'monde 1    1856 - Krimpen a/d IJssel 2  1788 2 - 5
vr 08 apr SO Rotterdam 2        1884 - CSV 2                 1762 4  - 4

Individuele uitslagen 7e ronde