RSB-competitie 2015/2016: Klasse 2B

   Klasse 2B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Charlois Europoort 5 7  10 30  x  4˝ 4˝ 3  3˝ 4˝ 5  5  Kampioen
2. SO Rotterdam 3       7  9  31  3˝ x  4˝ 4  5  5  5˝ 3˝
3. Shah Mata 2          7  9  30  3˝ 3˝ x  4˝ 4˝ 5˝ 4˝ 4
4. 3-Torens 1 (-2)      7  8  31˝ 5  4  3˝ x  4˝ 4  5˝ 5
5. Fianchetto 2         7  7  28˝ 4˝ 3  3˝ 3˝ x  4˝ 4  5˝
6. Barendr/IJ'monde 2   7  4  25  3˝ 3  2˝ 4  3˝ x  4  4˝
7. De Willige Dame 2    7  4  24  3  2˝ 3˝ 2˝ 4  4  x  4˝ degradeert
8. Onésimus 2           7  3  24  3  4˝ 4  3  2˝ 3˝ 3˝ x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 2B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 28 sep Barendr/IJ'monde 2    1617 - Fianchetto 2          1751 3˝ - 4˝
di 29 sep Shah Mata 2           1749 - De Willige Dame 2     1657 4˝ - 3˝
do 01 okt Onésimus 2            1622 - Charlois Europoort 5  1672 3  - 5
vr 02 okt SO Rotterdam 3        1737 - 3-Torens 1            1772 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 26 okt Barendr/IJ'monde 2    1620 - SO Rotterdam 3        1725 3  - 5
di 27 okt De Willige Dame 2     1716 - Onésimus 2            1642 4˝ - 3˝
do 29 okt Fianchetto 2          1751 - Charlois Europoort 5  1721 4˝ - 3˝
vr 30 okt 3-Torens 1            1751 - Shah Mata 2           1749 3˝ - 4˝

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 17 nov Shah Mata 2           1749 - Barendr/IJ'monde 2    1599 5˝ - 2˝
do 19 nov Onésimus 2            1644 - 3-Torens 1            1751 3  - 5
vr 20 nov SO Rotterdam 3        1700 - Fianchetto 2          1719 5  - 3
vr 20 nov Charlois Europoort 5  1713 - De Willige Dame 2     1716 5  - 3

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 07 dec Barendr/IJ'monde 2    1613 - Onésimus 2            1644 4˝ - 3˝
do 10 dec Fianchetto 2          1751 - De Willige Dame 2     1716 4  - 4
vr 11 dec SO Rotterdam 3        1720 - Shah Mata 2           1749 4˝ - 3˝
vr 11 dec 3-Torens 1            1754 - Charlois Europoort 5  1707 5  - 3

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
vr 08 jan Charlois Europoort 5  1713 - Barendr/IJ'monde 2    1580 4˝ - 3˝
di 12 jan Shah Mata 2           1749 - Fianchetto 2          1751 4˝ - 3˝
di 02 feb De Willige Dame 2     1716 - 3-Torens 1 (-2)       1770 2˝ - 5˝ (*)
do 14 jan Onésimus 2            1657 - SO Rotterdam 3        1720 4˝ - 3˝

(*) 3-Torens 1 is op 12 jan niet opgekomen en krijgt hiervoor 2 MP aftrek
   (art 29.2). De nieuwe datum voor de betreffende wedstrijd is na overleg
   bepaald op dinsdag 2 februari 2016.

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 15 feb Barendr/IJ'monde 2    1638 - De Willige Dame 2     1686 4  - 4
di 16 feb Shah Mata 2           1749 - Onésimus 2            1658 4  - 4
do 18 feb Fianchetto 2          1760 - 3-Torens 1            1776 3˝ - 4˝
vr 19 feb SO Rotterdam 3        1741 - Charlois Europoort 5  1698 3˝ - 4˝

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 15 mrt De Willige Dame 2     1661 - SO Rotterdam 3        1696 2˝ - 5˝
do 17 mrt Onésimus 2            1657 - Fianchetto 2          1670 2˝ - 5˝
vr 18 mrt Charlois Europoort 5  1717 - Shah Mata 2           1749 4˝ - 3˝
vr 18 mrt 3-Torens 1            1688 - Barendr/IJ'monde 2    1599 4  - 4

Individuele uitslagen 7e ronde