RSB-competitie 2015/2016: Klasse 3A

   Klasse 3A            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Krimpen a/d IJssel 4 7  12 36 x  4 5 3  7  4 6 5  Kampioen (*)
2. WSV 2                7  12 36 3 x  4 4 7  5  5 6  Promotie
3. De IJssel 2          7  8  31  2 3 x  6  2 5 5  6
4. Barendr/IJ'monde 3   7  8  31  5  3 2  x  5 3 6  5
5. RSR Ivoren Toren 5   7  7  27  1  1  5 2 x  4  5 7
6. Fianchetto 4         7  6  26  3 3  2 4 4  x  4  4
7. Ridderkerk 1         7  3  20  1 2 3  2  2 4  x  4  degradeert
8. Spijkenisse 5        7  0  16  2 1 2  2   3 3 x   degradeert

(*) vanwege RSB-competitiereglement artikel 8, lid 3. 

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 21 sep Barendr/IJ'monde 3   1551 - De IJssel 2          1524 2  - 6
do 24 sep WSV 2                1604 - Ridderkerk 1         1420 5 - 2
vr 25 sep Spijkenisse 5        1352 - Krimpen a/d IJssel 4 1570 2 - 5
vr 25 sep RSR Ivoren Toren 5   1464 - Fianchetto 4         1528 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 12 okt Barendr/IJ'monde 3   1551 - Spijkenisse 5        1358 5 - 2
ma 12 okt Krimpen a/d IJssel 4 1571 - RSR Ivoren Toren 5   1368 7  - 1
ma 12 okt De IJssel 2          1549 - Ridderkerk 1         1376 5  - 3
do 15 okt Fianchetto 4         1558 - WSV 2                1601 3  - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
do 12 nov WSV 2                1653 - Krimpen a/d IJssel 4 1576 3 - 4
do 12 nov Ridderkerk 1         1410 - Fianchetto 4         1494 4  - 4
vr 13 nov Spijkenisse 5        1342 - De IJssel 2          1549 2  - 6
vr 13 nov RSR Ivoren Toren 5   1444 - Barendr/IJ'monde 3   1550 2 - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 30 nov Barendr/IJ'monde 3   1492 - WSV 2                1592 3 - 4
ma 30 nov Krimpen a/d IJssel 4 1578 - Ridderkerk 1         1373 6 - 1
ma 30 nov De IJssel 2          1549 - Fianchetto 4         1502 5 - 2
vr 04 dec Spijkenisse 5        1330 - RSR Ivoren Toren 5   1474   - 7

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
do 07 jan WSV 2                1565 - Spijkenisse 5        1348 6 - 1
do 07 jan Ridderkerk 1         1408 - Barendr/IJ'monde 3   1543 2  - 6
do 07 jan Fianchetto 4         1485 - Krimpen a/d IJssel 4 1571 3 - 4
vr 08 jan RSR Ivoren Toren 5   1471 - De IJssel 2          1549 5 - 2

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 08 feb Barendr/IJ'monde 3   1542 - Fianchetto 4         1501 3 - 4
ma 08 feb De IJssel 2          1534 - Krimpen a/d IJssel 4 1571 2 - 5
vr 12 feb Spijkenisse 5        1352 - Ridderkerk 1         1361 3 - 4
vr 12 feb RSR Ivoren Toren 5   1476 - WSV 2                1613 1  - 7

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 07 mrt Krimpen a/d IJssel 4 1571 - Barendr/IJ'monde 3   1553 3  - 5
do 10 mrt WSV 2                1653 - De IJssel 2          1549 4 - 3
do 10 mrt Ridderkerk 1         1425 - RSR Ivoren Toren 5   1415 2 - 5
do 10 mrt Fianchetto 4         1553 - Spijkenisse 5        1334 4 - 3

Individuele uitslagen 7e ronde