RSB-beker 2016/2017

Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

En hier is het schema te zien met het actuele verloop.

Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
16-10-2016
27-11-2016
22-1-2017
26-2-2017
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
18-11-2016
13-1-2017
17-2-2017
17-3-2017









Uitslagen eerste ronde

1) wo 9 nov SOF/DZP 1895 - SO Rotterdam 1892 2 - 2 (&)
2) ma 14 nov HZP Schiedam 1890 - Overschie 1842 2 - 2 ($)
3) di 15 nov Dordrecht 1896 - Hendrik-Ido-Ambacht 1778 1 - 3
4) do 3 nov De Pionier 1857 - Sliedrecht 1907 2˝ - 1˝
5) di 4 okt Shah Mata 1919 - Moerkapelle 1959 2 - 2 (*)
6) do 3 nov Fianchetto 1862 - Maassluis 1802 2 - 2 (%)
7) di 1 nov 3-Torens 1850 - Spijkenisse 1993 1 - 3
8) ma 10 okt Krimpen a/d IJssel 1847 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1922 3 - 1
9) vr 11 nov Het Houten Paard 1679 - Charlois Europoort 2061 0 - 4
10) ma 31 okt Ridderkerk 1713 - W.S.V. 1780 3 - 1
11) ma 24 okt Erasmus 2033 - C.S.V. 1726 2˝ - 1˝
12) ma 17 okt De IJssel 1900 - Onésimus 1802 2 - 2 (#)
13) ma 7 nov Barendrecht/IJsselmonde 1901 - Zwijndrecht 1794 3 - 1















Bekerhouder Messemaker 1847, RSR Ivoren Toren en PASCAL zijn in de eerste ronde vrijgeloot.

(*) Snelschaak eindigde ook in 2-2. Shah Mata door vanwege afvallen 4e bord reguliere wedstrijd.
(#) De IJssel door na snelschaak (3˝-˝)
(%) Fianchetto door na snelschaak (2˝-1˝)
(&) SO Rotterdam door na snelschaak (1˝-2˝)
($) HZP Schiedam door na snelschaak (2˝-1˝)

Individuele uitslagen 1e ronde


Uitslagen tweede ronde

14) ma 9 jan Messemaker 1847 1823 - Barendrecht/IJsselmonde 1901 1˝ - 2˝
15) di 20 dec Shah Mata 1919 - Fianchetto 1876 3 - 1
16) wo 14 dec SO Rotterdam 1947 - Ridderkerk 1713 2˝ - 1˝
17) vr 16 dec Charlois Europoort 2038 - HZP Schiedam 1806 2 - 2 (*)
18) vr 23 dec RSR Ivoren Toren 1986 - De IJssel 1912 4 - 0
19) vr 6 jan Spijkenisse 1924 - De Pionier 1847 2 - 2 (%)
20) di 20 dec PASCAL 1901 - Erasmus 2008 2 - 2 (#)
21) di 13 dec Hendrik-Ido-Ambacht 1778 - Krimpen a/d IJssel 1824 1 - 3










(*) Charlois Europoort door na snelschaak (3-1)
(#) Erasmus door na snelschaak (1-3)
(%) Spijkenisse door na snelschaak (2˝-1˝)

Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen kwartfinale

22) vr 17 feb Barendrecht/IJsselmonde 1928 - Shah Mata 1919 2˝ - 1˝
23) vr 17 feb Charlois Europoort 2030 - SO Rotterdam 1761 3 - 1
24) vr 17 feb Spijkenisse 1993 - RSR Ivoren Toren 1990 4 - 0
25) ma 6 feb Krimpen a/d IJssel 1836 - Erasmus 1997 1˝ - 2˝






Individuele uitslagen kwartfinale


Uitslagen halve finale

26) vr 17 mrt Barendrecht/IJsselmonde 1928 - Charlois Europoort 2028 1 - 3
27) ma 13 mrt Erasmus 2033 - Spijkenisse 1993 1˝ - 2˝




Individuele uitslagen halve finale


Uitslag finale

28) di 25 apr Charlois Europoort 2038 - Spijkenisse 1960 1˝ - 2˝



Individuele uitslagen finale

De RSB-bekerfinale werd op 25 april 2017 gespeeld bij Shah Mata.