Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A | 4B

RSB-competitie 2016/2017: Klasse 1A

   Klasse 1A            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Krimpen a/d IJssel 2 7  13 34 x  6  4 6  4 4  4 5  Kampioen
2. Shah Mata 1          7  10 32  2  x  4  5 5 4  5  6
3. Fianchetto 1         7  8  31 3 4  x  4  3 5 4 6
4. Barendr/IJ'monde 1   7  8  28 2  2 4  x  4  5  4 6
5. De IJssel 1          7  7  26 3 2 4 4  x  4 3  4
6. SOF/DZP 1            7  6  28  4  4  2 3  3 x  6  5
7. PASCAL 1             7  4  25 3 3  3 3 5  2  x  5  degradeert
8. Zwijndrecht 1        7  0  17 3  2  1 1 3 3  3  x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 1A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 26 sep Barendr/IJ'monde 1    1868 - PASCAL 1              1839 4 - 3
di 27 sep Shah Mata 1           1899 - De IJssel 1           1800 5 - 2
wo 28 sep SOF/DZP 1             1894 - Fianchetto 1          1842 2 - 5
vr 30 sep Zwijndrecht 1         1660 - Krimpen a/d IJssel 2  1832 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 24 okt Barendr/IJ'monde 1    1860 - Shah Mata 1           1892 2 - 5
ma 24 okt De IJssel 1           1827 - SOF/DZP 1             1889 4 - 3
di 25 okt PASCAL 1              1835 - Krimpen a/d IJssel 2  1845 3 - 4
do 27 okt Fianchetto 1          1869 - Zwijndrecht 1         1634 6 - 1

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 14 nov Krimpen a/d IJssel 2  1845 - Fianchetto 1          1838 4 - 3
di 15 nov Shah Mata 1           1879 - PASCAL 1              1809 5  - 3
wo 16 nov SOF/DZP 1             1894 - Barendr/IJ'monde 1    1868 3  - 5
vr 18 nov Zwijndrecht 1         1711 - De IJssel 1           1827 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
vr 02 dec Barendr/IJ'monde 1    1868 - Zwijndrecht 1         1687 6 - 1
ma 05 dec De IJssel 1           1788 - Krimpen a/d IJssel 2  1837 3 - 4
di 06 dec Shah Mata 1           1911 - SOF/DZP 1             1890 4  - 4
di 06 dec PASCAL 1              1800 - Fianchetto 1          1842 3 - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 30 jan Krimpen a/d IJssel 2  1845 - Barendr/IJ'monde 1    1827 6  - 2
wo 01 feb SOF/DZP 1             1896 - PASCAL 1              1829 6  - 2
do 02 feb Fianchetto 1          1856 - De IJssel 1           1794 3 - 4
vr 03 feb Zwijndrecht 1         1711 - Shah Mata 1           1911 2  - 6

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 20 feb Barendr/IJ'monde 1    1860 - Fianchetto 1          1850 4  - 4
di 21 feb Shah Mata 1           1911 - Krimpen a/d IJssel 2  1837 2  - 6
di 21 feb PASCAL 1              1777 - De IJssel 1           1827 5  - 3
wo 22 feb SOF/DZP 1             1879 - Zwijndrecht 1         1752 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 20 mrt Krimpen a/d IJssel 2  1801 - SOF/DZP 1             1896 4  - 4
ma 20 mrt De IJssel 1           1827 - Barendr/IJ'monde 1    1863 4  - 4
do 23 mrt Fianchetto 1          1797 - Shah Mata 1           1860 4  - 4
vr 24 mrt Zwijndrecht 1         1698 - PASCAL 1              1868 3  - 5

Individuele uitslagen 7e ronde