Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A | 4B

RSB-competitie 2016/2017: Klasse 2A

   Klasse 2A            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. HI Ambacht 1         7  14 39  x  5  5  6  5 5  7  5 Kampioen
2. 3-Torens 1           7  12 34  3  x  5  5  6 5  4 5
3. Krimpen a/d IJssel 3 7  8  31  3  3  x  3  4 5  7  5
4. Dordrecht 3          7  8  30 2  3  5  x  3 6  5 5
5. Shah Mata 2          7  6  26  2 1 3 4 x  3 5  5
6. Fianchetto 2         7  6  24 3  3  3  2  4 x  4 4
7. WSV 2                7  2  19  1  3 1  2 3  3 x  4 degradeert
8. Barendr/IJ'monde 2   7  0  20  2 3  2 2 2 3 3 x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 2A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 19 sep Krimpen a/d IJssel 3  1777 - 3-Torens 1            1746 3  - 5
di 20 sep HI Ambacht 1          1744 - WSV 2                 1572 7  - 1
di 20 sep Dordrecht 3           1743 - Shah Mata 2           1750 3 - 4
do 22 sep Fianchetto 2          1726 - Barendr/IJ'monde 2    1627 4 - 3

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 10 okt Barendr/IJ'monde 2    1609 - HI Ambacht 1          1744 2 - 5
ma 10 okt Krimpen a/d IJssel 3  1745 - Shah Mata 2           1750 4 - 3
di 11 okt 3-Torens 1            1778 - Fianchetto 2          1733 5  - 3
do 13 okt WSV 2                 1578 - Dordrecht 3           1743 2 - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 08 nov HI Ambacht 1          1744 - 3-Torens 1            1790 5  - 3
di 08 nov Dordrecht 3           1757 - Barendr/IJ'monde 2    1598 5 - 2
di 08 nov Shah Mata 2           1725 - WSV 2                 1580 5  - 3
do 10 nov Fianchetto 2          1733 - Krimpen a/d IJssel 3  1658 3  - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 28 nov Barendr/IJ'monde 2    1609 - Shah Mata 2           1750 2 - 5
ma 28 nov Krimpen a/d IJssel 3  1720 - WSV 2                 1557 7  - 1
di 29 nov 3-Torens 1            1760 - Dordrecht 3           1745 5  - 3
do 01 dec Fianchetto 2          1693 - HI Ambacht 1          1744 3  - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 10 jan HI Ambacht 1          1744 - Krimpen a/d IJssel 3  1765 5  - 3
di 10 jan Dordrecht 3           1763 - Fianchetto 2          1704 6  - 2
di 10 jan Shah Mata 2           1750 - 3-Torens 1            1749 1 - 6
do 12 jan WSV 2                 1584 - Barendr/IJ'monde 2    1599 4 - 3

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 13 feb Krimpen a/d IJssel 3  1746 - Barendr/IJ'monde 2    1609 5 - 2
di 14 feb 3-Torens 1            1750 - WSV 2                 1542 4 - 3
di 14 feb HI Ambacht 1          1744 - Dordrecht 3           1751 6  - 2
do 16 feb Fianchetto 2          1682 - Shah Mata 2           1754 4 - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 13 mrt Barendr/IJ'monde 2    1587 - 3-Torens 1            1748 3  - 5
di 14 mrt Dordrecht 3           1763 - Krimpen a/d IJssel 3  1699 5  - 3
di 14 mrt Shah Mata 2           1750 - HI Ambacht 1          1744 2 - 5
do 16 mrt WSV 2                 1578 - Fianchetto 2          1716 3 - 4

Individuele uitslagen 7e ronde