Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2019/2020: Klasse 2A

   Klasse 2A        N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. PASCAL 1         6  11 30  x  4  5˝ 4˝ 4˝ 5˝ .  6
2. Onésimus 2       6  9  29  4  x  3˝ .  5  6  4˝ 6
3. HI Ambacht 1     6  9  25  2˝ 4˝ x  4˝ 5  .  4  4˝
4. Hoeksche Waard 1 6  5  24˝ 3˝ .  3˝ x  3˝ 4  4˝ 5˝
5. De Pionier 2     6  5  22˝ 3˝ 3  3  4˝ x  4  4˝ .
6. Dordrecht 4      6  4  19˝ 2˝ 2  .  4  4  x  5  2
7. Erasmus 3        6  3  23˝ .  3˝ 4  3˝ 3˝ 3  x  6
8. Shah Mata 3      6  2  18  2  2  3˝ 2˝ .  6  2  x

Opgegeven opstellingen klasse 2A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 6e ronde

          Ronde: 1
di 24 sep Shah Mata 3           1540 - Onésimus 2            1626 2  - 6
di 24 sep HI Ambacht 1          1758 - De Pionier 2          1612 5  - 3
do 26 sep Hoeksche Waard 1      1694 - PASCAL 1              1724 3˝ - 4˝
ma 30 sep Erasmus 3             1648 - Dordrecht 4           1600 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 15 okt Shah Mata 3           1574 - HI Ambacht 1          1722 3˝ - 4˝
di 15 okt Dordrecht 4           1600 - Hoeksche Waard 1      1694 4  - 4
do 17 okt De Pionier 2          1677 - Erasmus 3             1664 4˝ - 3˝
do 17 okt Onésimus 2            1721 - PASCAL 1              1759 4  - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 12 nov HI Ambacht 1          1753 - Onésimus 2            1716 4˝ - 3˝
di 12 nov PASCAL 1              1739 - Dordrecht 4           1607 5˝ - 2˝
do 14 nov Hoeksche Waard 1      1694 - De Pionier 2          1677 3˝ - 4˝
ma 18 nov Erasmus 3             1650 - Shah Mata 3           1588 6  - 2

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 10 dec Shah Mata 3           1571 - Hoeksche Waard 1      1682 2˝ - 5˝
di 10 dec HI Ambacht 1          1764 - Erasmus 3             1638 4  - 4
do 12 dec De Pionier 2          1677 - PASCAL 1              1796 3˝ - 4˝
do 12 dec Onésimus 2            1708 - Dordrecht 4           1600 6  - 2

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 03 feb Erasmus 3             1667 - Onésimus 2            1705 3˝ - 4˝
di 04 feb PASCAL 1              1820 - Shah Mata 3           1574 6  - 2
di 04 feb Dordrecht 4           1600 - De Pionier 2          1677 4  - 4
do 06 feb Hoeksche Waard 1      1676 - HI Ambacht 1          1748 3˝ - 4˝

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 02 mrt Erasmus 3             1674 - Hoeksche Waard 1      1694 3˝ - 4˝
di 03 mrt Shah Mata 3           1560 - Dordrecht 4           1600 6  - 2
di 03 mrt HI Ambacht 1          1745 - PASCAL 1              1863 2˝ - 5˝
do 05 mrt Onésimus 2            1700 - De Pionier 2          1677 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
afgelast  PASCAL 1                   - Erasmus 3                     -
afgelast  Dordrecht 4                - HI Ambacht 1                  -
afgelast  Hoeksche Waard 1           - Onésimus 2                    -
afgelast  De Pionier 2               - Shah Mata 3                   -

Alle resterende wedstrijden zijn definitief afgelast en worden niet meer
gespeeld vanwege de voortdurende Corona-crisis. Er vindt geen promotie of
degradatie plaats.