Kampioenen RSB verenigingen seizoen 2014-2015

Ook dit jaar kunt u de club- beker- snelschaak- jeugd(snelschaak)kampioen aanmelden voor vermelding op de site.
Stuur een E-mail: ab-scheel@planet.nl onder vermelding van vereniging, naam en de categorie, of vul onderstaand formulier in.
Heeft u een digitale foto? stuur deze dan mee.

Naam aanmelder:
Vereniging/club:
Emailadres:
Clubkampioen:
Bekerkampioen:
Snelschaakkampioen:
Jeugdkampioen:
Jeugd(snelschaak)kampioen:

   Clubkampioenen RSB-verenigingen seizoen 2014 - 2015   
Vereniging Clubkampioen Bekerkampioen Snelschaakkampioen Jeugdkampioen
3-Torens Eric Hoogenes foto     Kasper Botma
Ashtapada René de Lange foto René de Lange foto Sjaak Nagtegaal  
Barendrecht André Coenen foto Feike Liefrink Feike Liefrink Milan Braaksma jeugd en snelschaakkampioen
Charlois/Europoort Marcel den Bleker Arjen Kouwenhoven John Leer foto  
Capelse S.V. Roel Trimp Jan Peter Bogers Leon Koster Jonathan Meijers
Dordrecht Mark Timmermans foto Victor van Blommestijn (Rapid) Mark Timmermans foto Ramesh Jadoenath
Erasmus Marvin Dekker Leo Verhoeven (rapid) foto Frank van Zutphen foto  
SC Fianchetto Arie Verschoor Martin van der Hidde Bart Voogt  
Hendrik Ido Ambacht Xander van Doorn Xander van Doorn Aart Burggraaff  
Hoeksche Waard Gert van Driel   Gert van Driel  
Het Houten Paard   Arie Langendoen foto    
HZP Schiedam Jan Zoorob foto Oleksii Kapitonenko foto FM John van Baarle foto  
Klim-Op        
Krimpen a/d IJssel Peter Glissenaar foto      
Maassluis Marcel Bergen   Marcel Bergen (Rapid) Tycho Poel
Messemaker 1847 Jan Evengroen foto Remco Hylkema foto Guido Royakkers foto Joël van der Hoeven
(Cat. D/E) foto
Jesse Perera (Pupil) foto
Moerkapelle Gerard van Ommeren foto Gerard van Ommeren foto Wouter Vroegindeweij foto Diederick Stolk
Nieuwerkerk a/d IJssel Leon Willemen foto   Tjerk Tinga foto Simon Graveland foto
Lambert Wildemans (snelschaak)
Onésimus Marcel Tillemans foto Clement van Eijsden (rapid) Martin Rensen foto  
Ontspanning        
Oostflakkee Ronald Sparreboom Jan van Genderen Ronald Sparreboom  
Overschie Erik Brandenburg      
Papendrecht/Albl'dam Peter Kuijpers Bert Terlouw Bert Terlouw Lennard van Hal
De Penning Luuk Gloudemans Coen Schuurbiers Remi Post  
De Pionier Ernst-Jan Pluim Mentz foto Ernst-Jan Pluim Mentz foto Ernst-Jan Pluim Mentz foto Tieme Walstra jeugd en snelschaakkampioen
Ridderkerk Frank van Manen foto Tuvshin Boldoo (rapid) foto Tuvshin Boldoo foto  
Rokado        
RSR Ivoren Toren Jos van der Kaap foto FM Oscar van Veen foto Dolf Meijer foto  
Shah Mata René de Lange foto   David Mesman foto  
Sliedrecht Wim Pool foto   Theo Dekker foto Hendrik Donders
Gerard van Steenoven (snelschaakkampioen)
SO Rotterdam        
Spijkenisse Rick van der Pluijm foto Ricardo Klepke foto Rick Lahaye foto Villa Siu foto
Waddinxveen Wim Mulder foto Arjen Zuurmond foto Hans van Woudenberg foto Aron van der Haven foto
De Willige Dame Joop de Jong foto   Hans Nunnikhoven foto  
De IJssel Leon Jacobse foto Pim te Lintelo foto   Joppe in't Veld
IJsselmonde Steef Bergakker Steef Bergakker Steef Bergakker  
Zwarte Pion Daan Mulder Adriaan Tieleman Adriaan Tieleman Sander Kok
Matthijs Verburg (snel)
Zwijndrecht Kees van 't Hoff foto   Kees van 't Hoff foto Luc Leendertse (Zomercomp.)
Daniël Schot (Wintercomp.)