RSB-competitie 2009/2010: Klasse 1A
   Klasse 1A            Ap Mp Bp  1   2   3   4  5  6  7  8
1. Rokado 1             7  13 35 x   4  4  5 5  5  7  4  Kampioen
2. Erasmus 2            7  10 32 3  x   2  4 6  4 7  4
3. Krimpen a/d IJssel 2 7  9  32 3  5  x   3 4  4 5 6
4. HZP-Schiedam 1       7  9  30  2  3  4  x  4  5  4 6
5. Charlois Europoort 4 7  8  28  3   2   4   4  x  4 5 5
6. WSV 1                7  3  26  3   3  3  3  3 x  4  5
7. 3-Torens 1           7  3  19  1   1   2  3 2 4  x  4 Degradeert
8. RSR Ivoren Toren 4   7  1  20 4   3  2   2  3  2 3 x  Degradeert

Opgegeven opstellingen Klasse 1A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 28 sep HZP-Schiedam 1       1870 - Krimpen a/d IJssel 2 1879 4 - 3
vr 02 okt Charlois Europoort 4 1894 - RSR Ivoren Toren 4   1699 5  - 3
vr 02 okt Rokado 1             1833 - WSV 1                1781 5  - 3
vr 02 okt 3-Torens 1           1812 - Erasmus 2            1828 1  - 7

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 26 okt Krimpen a/d IJssel 2 1890 - 3-Torens 1           1821 5 - 2
do 29 okt WSV 1                1786 - HZP-Schiedam 1       1813 3  - 5
vr 30 okt Charlois Europoort 4 1900 - Rokado 1             1909 3  - 5
vr 30 okt RSR Ivoren Toren 4   1699 - Erasmus 2            1842 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 16 nov HZP-Schiedam 1       1870 - Charlois Europoort 4 1918 4  - 4
ma 16 nov Erasmus 2            1856 - Krimpen a/d IJssel 2 1872 2 - 5
vr 20 nov Rokado 1             1909 - RSR Ivoren Toren 4   1706 4  - 4
vr 20 nov 3-Torens 1           1857 - WSV 1                1804 4  - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
vr 11 dec Charlois Europoort 4 1908 - 3-Torens 1           1815 5 - 2
do 17 dec WSV 1                1812 - Erasmus 2            1833 3 - 4
vr 18 dec Rokado 1             1957 - HZP-Schiedam 1       1842 5 - 2
vr 18 dec RSR Ivoren Toren 4   1699 - Krimpen a/d IJssel 2 1870 2  - 6

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 08 feb HZP-Schiedam 1       1847 - RSR Ivoren Toren 4   1777 6  - 2
ma 08 feb Erasmus 2            1843 - Charlois Europoort 4 1918 6  - 2
ma 08 feb Krimpen a/d IJssel 2 1872 - WSV 1                1802 4 - 3
vr 12 feb 3-Torens 1           1774 - Rokado 1             1909 1  - 7

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 01 mrt HZP-Schiedam 1       1824 - 3-Torens 1           1804 4 - 3
vr 05 mrt Charlois Europoort 4 1918 - Krimpen a/d IJssel 2 1847 4  - 4
vr 05 mrt Rokado 1             1957 - Erasmus 2            1856 4 - 3
vr 05 mrt RSR Ivoren Toren 4   1742 - WSV 1                1794 2 - 5

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 22 mrt Erasmus 2            1828 - HZP-Schiedam 1       1846 4 - 3
ma 22 mrt Krimpen a/d IJssel 2 1886 - Rokado 1             1958 3 - 4
do 25 mrt WSV 1                1789 - Charlois Europoort 4 1918 3 - 4
vr 26 mrt 3-Torens 1           1770 - RSR Ivoren Toren 4   1693 4 - 3

Individuele uitslagen 7e ronde